Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Rywalizacja w klasie A7
18.03.2010

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się pierwsza eliminacja RPP Rajd Mazowiecki. Na starcie nie zabraknie także dwóch żółtych Hond Civic Type R z jednego z Krakowskich zespołów. Reprezentujące załogi Sas Styła Rally Team w składzie Filip Styła / Maksymilian Styła oraz Sebastian Banasik / Piotr Czapski , rywalizować będą w silnie obsadzonej klasie A7.

Jest to rajd bardzo ważny dla naszych załóg jak i zarazem przełomowy. Samochody , którymi wystartują nasze załogi to dobrze znane wszystkim kibicą używane przez nasz zespół w zeszłym sezonie Hondy Civic , które wstały już po zimowym śnie oraz zimowej przebudowie po sezonie 2009. Cały zespół pracował przez całą zimę by Filip oraz Sebastian mogli maksymalnie skupić się nad szybkim i bezawaryjnym pokonywaniem tras Rajdu Mazowieckiego . W imieniu całego zespołu pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich kibiców do kibicowania na trasie 8 Rajdu Mazowieckiego jak i do zachowania szczególnego bezpieczeństwa podczas oglądania odcinków specjalnych ponieważ prędkości uzyskiwane przez zawodników będą bardzo duże.

Filip Styła: Po pierwsze w tym miejscu pragnę podziękować osobie bez , której nasz start w rajdzie Mazowieckim nie doszedłby do skutku, Szefowi zespołu, Tatusiowi Adamowi. Dziękuję także Firmie Loxa oraz Sas Styła – Mechanika pojazdowa.
Odnośnie samego jednak rajdu mogę powiedzieć iż pozostał pewien niedosyt po jego poprzedniej edycji ponieważ nie było nam dane ukończyć rajdu z powodu awarii. Rajd pod względem organizacyjnym jest perfekcyjnie przygotowany , już w ubiegłym roku było dla mnie to wielce miłym zaskoczeniem. W tym roku postaram się dać z siebie wszystko jak i wykorzystać ogromny potencjał samochodu. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego iż pierwsze kilometry poświęcone będą na naukę nowego dla nas samochodu. Jednak nie zamierzam się poddawać i mam nadzieje '' napsuć '' troszkę krwi naszym rywalom, w końcu takie są rajdy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia na Oesach.


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES