Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Zgłoszenia

87 zgłoszeń przyjęli Organizatorzy Rajdu Mazowieckiego, w tym 10 załóg w klasie Gość. Pierwszy numer startowy przyklei wicemistrz Rajdowego Pucharu Polski z sezonu 2009 - Rafał Maliński. Pojawi się na trasie przed Pawłem Hankiewiczem (Honda Civic Type R) i Jerzym Tomaszczykiem (Honda Civic VTI)

Dwie załogi zgłosiły się w nowo utworzonej klasie N-4/30: Rafał Grzesiński przywiezie do Otwocka Lancera EVO X, a Maciej Dominiak EVO VI. 30-sto milimetrowa zwężka zamontowana w dolocie czteronapędowych rajdówek ma za zadanie wyrównać ich szanse w rywalizacji z autami najliczniej obsadzonej klasy A-7, w której zgłoszenia przesłało 27 zawodników. Za nimi na trasę wyruszą kierowcy rajdówek klasy N3 (10 zgłoszeń) i A-6 (12 zgłoszeń). Stawkę pucharowiczów uzupełni 5 załóg w klasie N-2, po 2 załogi w klasach A5 i A0, a w tylnonapędowych samochodach zobaczymy 3 kierowców BMW (RWD-3) i Toyoty Corroli GT (RWD-2)

W klasie Gość za kierownicą Subaru Imprezy wystartuje Maciej Oleksowicz. Zwycięstwo będzie próbował mu odebrać Filip Nivette w Mitsubishi Lancerze. Trzykrotny triumfator Rajdu Mazowieckiego Piotr Maciejewski zaprezentuje Fiestę R2. Bedzie to rajdowy debiut małego Forda na polskich oesach. Wojciech Koczeski w Legacy i Krzysztof Możyszek w Audi S2 uzupełniają stawkę najmocniejszych rajdówek. Marcin Dobrowolski, Ariel Piotrowski i Michał Kochanowski-Laren przywiozą na rajd Citroeny C2. W Oplach Astra pojawią się Hubert Frankowski i Adrian Mikiewicz.

Bez pomiaru czasu zgłosiło się 13 załóg. Rajd rozpocznie się w sobotę, 20 marca o godzinie 8:25 odcinkiem Wiatrak. Zawodnicy w trakcie całego rajdu pokonają dziesięć odcinków specjalnych, w tym kończący zmagania SuperOes w Otwocku, który ruszy o godzinie 18-tej.

Oficjalna Lista Zgłoszeń 8. Rajdu Mazowieckiego

 


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES