Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash


Zwiastun
9. Rajdu Mazowieckiego


   Zostań fanem rajdu


Leszczyński/Białorucka po 9 Rajdzie Mazowieckim   
15.05.2011


Do Rajdu Mazowieckiego wystartowaliśmy z dużymi apetytami, od pierwszego oesu zdecydowani jechać szybko i powalczyć o najwyższe miejsce w klasie E30.
Niestety po pierwszym kilometrze pojawiły się problemy z komunikacją i przez kilkanaście zakrętów musiałem jechać na to co widzę, zgadując co może być za kolejnym zakrętem.
Ta szalona zgadywanka zakończyła się na szykanie, na której musieliśmy ratować się szerokim slajdem, po którym uderzyliśmy tylnym prawym kołem w rów i ściągnęliśmy slicka z felgi.
Do końca odcinka dotarliśmy na samej feldze, tracą sporo czasu na pierwszym odcinku.
Po zmianie koła udało nam się dotrzeć na drugi oes, na którym postanowiliśmy odrobić stratę.
Niestety tuż przed pierwszą hopą, na którą chcieliśmy najechać jak najszybciej, rajdówka odmówiła posłuszeństwa i zakończyliśmy rajd na poboczu.
Później okazało się, że w trakcie "przygody" na pierwszym odcinku, uderzyliśmy także w zbiornik paliwa i pękł wąż paliwowy, który definitywnie pod wpływem wysokiego ciśnienia rozerwał się na drugim odcinku i tuż przed hopą odcięło nam dopływ paliwa do silnika.
Żałujemy, że nie mogliśmy pokazać kibicom pełnego potencjału naszego zespołu i nowej rajdówki, ale mamy nadzieję jak najszybciej powrócić na rajdowe trasy.

Nasz start był możliwy dzięki IS RELIEF Poland wyłącznemu producentowi i dystrybutorowi trójwymiarowych materiałów POS, wykonanych w innowacyjnej technologii IS RELIEF 3D - www.is-relief.pl

Foto: Mateusz Senko


© benix      Automobilklub Polski 2011                                                                                                                                                  design by NOISES