Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Sebastian i Rafał Trzaska po 8 Rajdzie Mazowieckim
25.03.2010

Rajd Mazowiecki rozpoczął sezon rajdowy w Polsce, a dokładnie mówiąc Rajdowy Puchar Polski. Wśród załóg na mecie znalazła się też rodzinna załoga Sebastian i Rafał Trzaska w Renault Clio Sport. Bracia z Warszawy zajęli 6 m-ce w klasie N3 i 28 w klasyfikacji generalnej.

Sebastian: Jesteśmy z bratem bardzo szczęśliwi ze dotarliśmy na metę w Otwocku. Osobiście przed i w trakcie rajdu czułem się jak zupełny ziółtodziub. Wiele się zmieniło od poprzednich moich startów, do tego nowe auto, brat na prawym…. Wiele nowości i improwizacji, chyba nawet zbyt wiele, ale ostatecznie udało się osiągnąć zamierzony cel.

Trochę mam mieszane uczucia, bo z jednej strony cieszę się z mety i auta, które nie zawiodło (oprócz feralnej poduszki, którą wymieniliśmy na serwisie) z drugiej jednak strony cierpiałem z powodu braków sprzętowych, które uniemożliwiły ściganie się z kolegami z klasy. Na pierwszej pętli nie było jeszcze tak źle, chłopaki się chyba nie obudzili po zimowej przerwie i tak bardzo nie odjeżdżali, jednak druga i trzecia pętla to już sromotne lanie. W każdym razie totalnie seryjnym autem, na seryjnych oponach, seryjnym zawieszeniu i zwykłych klockach hamulcowych aż tak bardzo nie odstawaliśmy. Cele osiągnięte, auto spisało się świetnie i z tego się cieszymy.

Z tego miejsca chciałbym podziękować Jarkowi i Arkowi, którzy pomogli nam na serwisie, robiąc to po raz pierwszy. Ogarnęli temat bardzo szybko i chyba zarazili się rajdami na dobre. Chłopaki - świetna robota, dziękuję!!! Podziękowania należą się też Rafałowi, Kondziowi, Sebkowi, Zbyszkowi i całej reszcie, bo bez tych osób te auto by nie powstało.
Naszym głównym sponsorem była firma Danmar- biuro edytorsko-usługowe (www.danmar.waw.pl), a za odpowiednią geometrię zadbał Pan inż. Paweł Matysiak z PM Car. Dziękujemy.

P.S. Teraz czas na RSMP- trzymajcie kciuki, aby się udało.


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES