Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Współpraca

7 Rajd Mazowiecki
- migawki

 


   Zostań fanem Rajdu

Podwójny debiut Bartka Wyszkowskiego
17.03.2010

Bartek Wyszkowski: Rajd Mazowiecki będzie dla mnie podwójnym debiutem. Będzie to pierwszy start w RPP i pierwszy raz będę pilotowany przez Piotra Banaszka. Plany na sezon 2010 nie są jeszcze sprecyzowane, budżet pozwoli jeszcze na pewno na dwie szutrowe rundy. Jak wiadomo podwarszawskie trasy wspierają raczej szybkie samochody. Mój Lanos nigdy nie był jeszcze tak świetnie przygotowany (tu podziękowania dla RS SERWIS pod wodzą Pawła Omleta), jednak w konfrontacji z Civicami vti szansa na dobry wynik jest umiarkowana. Dlatego postaram się poszukać kompromisu między dobrym tempem a skutecznym i pewnym dojeżdżaniu do mety na każdym odcinku specjalnym.
Nasz start w Rajdzie Mazowieckim wspierany jest przez firmę JAWA, TGauto oraz hodowlę Baba Hatim.

Foto: Mateusz Senko

Piotr Banaszek: Rajd Mazowiecki to nasz pierwszy wspólny start z Bartkiem. W weekend przy okazju KJSu odbywającego się na lotnisku w Nowym mieście nad Pilicą zrobiliśmy kilkanaście kilometrów testowych. Wiadomo, że im bardziej będzie ślisko tym dla Bartka i naszego Lanosa lepiej. Na ten moment pewny jestem tylko tego, że w samochodzie nie będzie smutno. Pragnę jeszcze zaapelować do części konkurencji: SZESZKIN, TRĄB dwa razy!!!


© benix      Automobilklub Polski 2010                                                                                                                                                   design by NOISES