Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

MMProject Rally Team: Gotowi do dalszej rywalizacji
09.05.2012


Przygotowania MMProject Rally Team do 10. Rajdu Mazowieckiego powoli dobiegają końca. Citroën C2, który ucierpiał podczas ostatniego startu Mularczyka i Rogóża w Czechach, jest już naprawiony, a załoga gotowa do startu. Będzie to okazja do zdobycia punktów w klasyfikacji RPP, oraz Citroën Rally Challenge, w którym rywalizują także Mularczyk i Rogóż.

Marek Mularczyk: O ile nasz udział w czeskiej eliminacji tegorocznego Lausitz Cup mogliśmy potraktować treningowo, to start w Rajdzie Mazowieckim jest dla nas szansą na zdobycie punktów, której nie powinniśmy zmarnować. Zwłaszcza, że walczymy o punkty zarówno w klasyfikacji Rajdowego Pucharu Polski, jak i Citroën Rally Challenge. Wbrew pozorom trening w Czechach był dla nas ważny, bowiem wiedza o tym, gdzie leżą, nasze i samochodu, granice jest bardzo cenna. Postaramy się jak najlepiej przygotować do rywalizacji w Rajdzie Mazowieckim, tak by przejechać go czysto, bezbłędnie, płynnie i, co oczywiste – w miarę możliwości jak najszybciej. Mamy nadzieję, że nasz wynik będzie powodem do zadowolenia dla naszych partnerów (MMprojects, INTER-MED, GESTO, GrafPrint, RedBeetle – Media & More) oraz, trzymających za nas kciuki, kibiców. Ten rajd jest bardzo szybki i charakterystyka skrzyni biegów w C2 R2 trochę do niego nie pasuje, więc może być nam trudno rywalizować z mocniejszymi Hondami, ale tanio skóry nie sprzedamy.

Michał Rogóż: Po naszej przygodzie w XV Rajdzie Gór Łużyckich mieliśmy trochę wątpliwości co do tego, czy uda nam się poskładać naszego Citroëna w ciągu tych dwóch tygodni, które dzieliły nas od Rajdu Mazowieckiego. Na szczęście uszkodzenia ograniczyły się praktycznie do elementów zawieszenia, które nasi sprawni mechanicy już doprowadzili do porządku. Przed tą eliminacją, mocno skupimy się z Markiem na takim dopracowaniu opisu, bym jeszcze lepiej wiedział, w których miejscach mam nieco studzić zapał kierowcy, a w których mogę mu pozwolić na pełny ogień. Myślę, że postaramy się nieco udoskonalić naszą taktykę, która dała nam dobry rezultat w Rajdzie Świdnickim. Pierwszą pętlę postaramy się pojechać nieco odważniej niż w Świdnicy, ale nadal bezpiecznie i czysto. Na drugiej z pewnością będziemy chcieli podkręcić tempo, ale to na ile nam się to uda po części zweryfikują pewnie warunki. Informacji o naszych wynikach szukajcie u naszych patronów medialnych – w portalu RallyNews.pl oraz w Radiu Eska, a także na naszym Facebooku.

Podobnie jak w zeszłym sezonie starty załogi MMProject Rally Team są możliwe dzięki zaufaniu i wsparciu sponsorów. MMProjects – to firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, realizująca usługi wykonawstwa i podwykonawstwa w zakresie prac budowlanych. Drugim ze sponsorów jest INTER-MED, czyli nowoczesne przychodnie specjalistyczne z Katowic i Będzina, świadczące usługi medyczne. Załogę wspiera także GESTO – producent najwyższej jakości ogrodzeń i prefabrykatów betonowych, GrafPrint – drukarnia i studio reklamy z 15 letnią tradycją, oraz RedBeetle – Media & More. Patronat medialny nad startami załogi objął portal rajdowy RallyNews.pl, oraz Radio Eska.

Zapraszamy 12 maja do śledzenia relacji online na fanpage załogi: www.facebook.com/MMProjectRallyTeam