Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Zwiastun Rajdu

  
   Zostań fanem rajdu

Rajd Mazowiecki 2011
Rajd Mazowiecki 2010

Coraz więcej zgłoszeń do 10. Rajdu Mazowieckiego   
26.04.2012

Rajd Mazowiecki coraz bliżej, a jego organizatorzy są na ostatniej prostej i kończą przygotowania 3. rundy Rajdowego Pucharu Polski. Jubileuszowa edycja Mazowieckiego rozegrana zostanie już w sobotę 12 maja 2012 roku. Impreza zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Udział w jedynej rundzie rozgrywanej w centralnej Polsce zapowiedziało już wielu zawodników walczących w Rajdowym Pucharze Polski. Do biura rajdu przychodzą także zgłoszenia od załóg startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Do wczoraj, wśród Gości, zgłosiło się już między innymi 5 kierowców dysponujących mocnymi samochodami z napędem na cztery koła. Organizator gorąco zaprasza wszystkich zawodników do udziału w Rajdzie Mazowieckim i przypomina, że termin zgłoszeń przedłużono do 3 maja do północy.

Na stronie rajdu pojawiły się mapy odcinków specjalnych. Organizatorzy specjalnie dla kibiców przygotowali zestawienie najciekawszych miejsc widokowych wraz z ich opisem oraz zdjęciami. Dzięki temu fani sportów motorowych z łatwością dostaną się w wybrany punkt i będą mogli obserwować zmagania zawodników w najatrakcyjniejszych miejscach odcinka specjalnego. A jest z czego wybierać!

Podczas tegorocznej edycji Rajdu Mazowieckiego załogi pokonają cztery różne odcinki specjalne. Pierwszym w pętli będzie położony bardzo blisko parku serwisowego OS Nowodwór. Następnie zawodnicy pokonają próbę Celejów w okolicach Kazimierza Dolnego. Ostatnim i najdłuższym w pętli jest prawie 13-kilometrowy odcinek Kaleń. Po dwukrotnym pokonaniu tych tras zawodnicy zakończą rywalizację na oesie wytyczonym nieopodal Kozienic. Ceremonia rozdania nagród odbędzie się w Zespole Pałacowym UM w Kozienicach od godz. 17:30.